Anasayfa » Bioenerji Uzmanı

Bioenerji Uzmanı

Bioenerji Uzmanı, Türkiye’nin En İyi Bioenerji Uzmanı, Bioenerji Uzmanı Nedir, Bioenerji Uzmanı Nasıl olunur, Bioenerji Uzmanı kimler olabilir

Hepimizin hayatında zaman zaman bedensel, duygusal ve zihinsel sıkıntılarla başa çıkmak zorunda kaldığımız anlar olur. Ancak artık bu yüklerle baş etmek için doğal ve etkili bir çözüm var: Bioenerji!

Merhabalar, ben Hasan Ertekin. Bioenerji Uzmanı olarak 9 yıllık tecrübe ve bilgimle; beden enerjinizin yenilenmesini, auranızın güçlü ve sağlam olmasını, çakraların açılmasını ve farkındalığınızın artmasını sağlıyorum. “Peki bunlar nedir?” diye soracak olursanız gelin teker teker her birini açıklayayım.

Aura: Bioenerji Uzmanı’nın Çalışma Alanı

Aura, bedenin çevresinde bulunan enerji alanıdır. Bu alan tıpkı dünyanın çevresinde bulunan atmosfer gibi, zararlı enerjilerin bedene gelmeden imha edlimesini sağlar. Örneğin, insanların davranışlarını kişisel algılamayan bir insanın aurası güçlüdür. Kimisi de vardır, rüzgardan nem kapar. Böyle insanların ise aurası düşüktür. Tabiki bu örnekler aurayı anlamaya yetmeyecek kadar küçüktür fakat yine de size bir fikir verir. Auranın enerji gücünü etkileyen yüzlerce farklı konu bulunmaktadır.

Bioenerji Uzmanı olarak, seanslarımda auranızı onarmayı ve güçlendirmeyi sağlıyorum. Güçlenen aura sayesinde hastalıkların daha kolay iyileşmesini sağladığımız gibi herhangi bir hastalığa yakalanma durumunu da ortadan kaldırıyoruz. Çünkü bütün hastalıklar ve psikolojik sorunlar, auranın zayıflamasından dolayı yaşanır.Çakra: Kilitli Kapıların Açılması

Bioenerji seanslarımda aura ile birlikte çakra merkezlerinde bulunan tıkanıkların da açılmasını sağlıyorum. Çakraların açılması demek, atılması zor gelen adımların kolaylıkla atılması demektir. Çakra merkezlerinin tıkanmasından dolayı yaşadığınız olumsuz duygu ve düşünceler sizin hareket kabiliyetinizi kısıtlar.

Benden alacağınız bioenerji seanslarıyla çakralar açıldıkça kendinizi destekleyen zihinsel ve duygusal bir yapıya kavuşacaksınız. Öncesinde zorlandığınız şeylerin kolaylıkla üstesinden gelip, hayatta her şeyin mümkün olacağına dair inancınız yükselecek. Her şeyi hiç zorlanmadan halledebileceksiniz. Bu inancınız ne kadar yetkinse, çakra merkezlerinin de enerjisi o kadar yolunda akıyor demektir.Evde Bioenerji

Bioenerji Uzmanı

Evde bioenerji hizmeti, kişinin kendi evinde, tanıdık bir ortamda gerçekleştirilir. Bu, kişinin kendini daha rahat hissetmesini ve daha kolay bir şekilde gevşemesini sağlar.

Diğer bioenerji merkezlerine gitmek zaman alıcı ve zahmetli olabilir. Evde hizmet, ulaşım masraflarını ve zaman kaybını ortadan kaldırır.

Çalışan indanlar, yaşlı hastalar ve gelemeyecek durumda olan insanlar için de evde bioenerji hizmeti almak büyük bir avantaj sağlar.

Evde sunulan bioenerji hizmeti, kişisel iyilik halinizi artırmak, zihinsel ve fiziksel sağlığınızı desteklemek ve huzur bulmanıza yardımcı olur.

İstanbul içindeyseniz ve bioenerji deneyimini kendi evinizde yaşamak istiyorsanız, hemen iletişime geçin.


Sık Sorulan Sorular

7 thoughts on “Bioenerji Uzmanı”

 1. Gökhan Yılmaz

  Hasan Bey’den seans almanızı tavsiye ederim, ben 4-5 arkadaşıma tavsiye ettim çok iyi geldi. teşekkürler böyle bir yeteneğinizi bizimle paylaştığınız için.

 2. Saadettin Doğru

  Bu tür enerji çalışmalarını her yıl yaptıran biriyim, kendinize değer veren, gelişime açık biriyseniz size çok faydası olur. Eğer hastaysanız kendi sağlığınızı ertelemeden bu bioenerji türü alternatif yollara başvurun, hastalık ilerledikçe çözümü de zorlaşır, erken davranmakta yarar var. Sevgiler.

 3. Sevda Akçadağ

  Sizden aldığım seanslar gerçekten inanılmaz bir şifa oldu. Psikolojik olarak bu kadar rahatlama sağlayan çok az şey vardır ve sizin terapileriniz gerçekten harika geliyor. Fiziksel olarak da tüm gün geçmeyen boyun ağrım, seanslarınız sayesinde kayboldu. Söylemeliyim ki, gerçekten şifa veriyorsunuz! Eğer siz de kendinizi daha iyi hissetmek ve rahatlamak istiyorsanız, enerji terapileri kesinlikle denemeye değer.

 4. Semra Kalamış

  Kolumda geçmeyen bir ağrı vardı, farklı doktorlara gittim, bir sürü ilaç denedim, ancak hiçbir fayda görmemiştim. Sizden seans aldıktan sonra bu sabah kolumda ağrı olmadan uyandım. Sizlere sonsuz teşekkürler, Allah ilminizi ve yolunuzu açık etsin. Bu deneyimi yaşamak isteyenlere de kesinlikle tavsiye ederim. Sağlığımızı önemsemek ve şifa bulmak için alternatif yolları denemek gerçekten çok önemli.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top