Anasayfa » Bioenerji Yorumları

Bioenerji Yorumları

Bioenerji Yorumları Bioenerji Yaptıranlar

Merhabalar,

9 yıldır, danışanlarımıza bioenerji seansları sunmaktayız. Bu uzun soluklu süreç boyunca, binlerce seansın getirdiği deneyim ve bilgi birikimiyle hiç hız kesmeden çalışmaktayız.

Bioenerji seanslarımız, hastalıkların ve negatif enerjilerin karşısında bir kalkan gibi dururken, zihinsel, duygusal ve ruhsal potansiyelinize güç katmak için mükemmel bir araçtır. Siz, bu enerji akışını hissetmeye başladıkça, gerçek bir dönüşümün kapılarını aralayacaksınız.


Videolu Eğitim YorumuBioenerji Yorumları, Bioenerji Yaptıranların Yorumları, Bioenerji Seansı Alan Kişilerin Yorumları

39 thoughts on “Bioenerji Yorumları”

 1. Cemre Sönmez

  Kendimi sürekli baş ağrısı, migren, panik atak ve endişeyle boğuşurken buluyordum. Bu sıkıntılı dönemde, hayatın yükleri altında ezilip ve tüm enerjimi kaybediyordum. Ta ki Bioenerji seanslarına adım atana dek…

  Hasan Bey’in uzmanlığı ve özenli yaklaşımı, yaşamıma yeni bir nefes getirdi. Baş ağrılarım ve migren nöbetlerim hafiflemeye başladı, panik ataklarım azaldı ve endişe dolu düşüncelerim yerini sakinliğe bıraktı.

  Eğer siz de benim gibi sıkıntılarla boğuşuyor ve hayatınızda olumlu bir değişim arıyorsanız, bioenerji seansları sizin için de bir kurtarıcı olabilir.

 2. Seanslar sayesinde kendime daha fazla zaman ayırmayı, bedenimi ve zihnimdeki blokajları iyileştirmeyi öğrendim. Hasan Bey’in rehberliği ve destekleriyle, enerji akışını dengeleyerek yaşamımın farklı alanlarında büyük bir iyileşme gördüm.

 3. Benim sıkıntım gelecek kaygısıydı. İşsiz olduğum dönemde 7-8 yere başvuruda bulundum fakat gittiğim her yerde çekimser kalıyordum. Daha giderken bile, acaba beni işe alacaklar mı diye endişeyle düşünüyordum. Bilinçaltı ve kişisel gelişim konularına ilgim olsa da daha öncesinden bu konuda hiç yardım almamıştım. Sevgili şifacımla bu şekilde tanışmış oldum, iyi ki de tanışmışım. Böyle bir insanın varlığı bile beni hayata karşı umutlu olmamı sağladı.

 4. Bioenerji seanslarıyla tanıştıktan sonra büyük bir iyilik ve huzur hissi duymaya başladım. Daha önce yaşadığım sürekli yorgunluk ve halsizlik gibi problemlerden kurtuldum ve enerji seviyelerim yükseldi. Hasan Ertekin’in önerileri ile hayatıma pozitif ve sağlıklı bir şekilde devam edebiliyorum.

 5. Bioenerji ile stres ve endişe bulutları dağıldı, yerini sakinlik ve mutluluk aldı.

  Bioenerji seansları tiroid fonksiyonumu dengeledi, ancak aynı zamanda ruhumunda da bir iyileşme süreci başlattı.

  Eğer siz de hayatınıza bu büyülü dönüşümü katmak ve yenilenmiş bir enerjiyle dolu dolu yaşamak istiyorsanız, bioenerji seansları size de ilham verebilir.

 6. Hasan hocamın önerileri ve uyguladığı bioenerji seansları sayesinde büyük bir rahatlama yaşadım. Çünkü bioenerji seanslarına başlamadan önce sürekli olarak mide problemleri yaşıyordum. Seanslar sırasında hissettiğim enerji akışı midedeki ağrıları hızla hafifletti ve sindirim sisteminin düzgün çalışmasını sağladı. Ayrıca, duygusal olarak da çok daha dengeli ve sakin hissetmeye başladım. Hasan hocamın yardımı ve sabrı, sağlığımın ve ruh halimin düzelmesinde büyük bir faktör oldu ve kendisine çok minnettarım.

 7. Ayşe Dedeoğlu

  Özgüven eksikliği ve düşük özsaygı ile uzun süre boyunca mücadele ettim. Bioenerji terapisi ile tanıştığımda, kendimi daha kabul edici ve sevgi dolu hissetmeye başladım. Seanslar sırasında, negatif düşünce kalıplarımın yerine olumlu ve destekleyici düşünceler yerleşti. İyi ki sorunlar büyümeden bioenerji ile tanışmışım.

 8. benim reyno fenomeni rahatsızlığım vardı, yaklaşık 5 yıldır bu hastalık bende vardı, ellerim soğukta buz gibi olup morarıyor, sıcakta ise terleyip morarıyordu, iyileşmek için doktora gittiğimde bunun tıpta çözümü olmadığını söyledi, stres kaynaklı bir hastalık olduğunu, sigara içmemem gerektğini söyledi sadece ama sigaranın böyle bir hastalık oluşturacağı çok saçma gelmşti, farklı bitki çayları içtim stres azaltmak için ama onlar da etkili olmadı, en son Hasan bey ile tanıştım ve yaklaşk 4 seanstır şifa terapisi görüyorum, şuana kadar olan değişiklikleri sayacak olursam, elimdeki morluklar tamamen yok oldu, ellerimi hiç bu kadar rahat hissetmemiştim, gücüm ve enerjim yerine geldi, uyku düzenim, beslenmem ve yaşadığım olayları yorumlama şeklim değşti, çok teşekkürler, ellerinize emeğinize sağlık

 9. Bioenerji seansı sayesinde enerjimde büyük bir farklılık hissettim. Zihnim daha aydınlık ve huzurlu oldu. Hasan Bey, nazikliği ve deneyimi ile beni rahatlattı. Kesinlikle başkalarına da tavsiye ediyorum.

 10. iki yıl boyunca panik atak hastalığıyla mücadele ediyordum, antidepresan ilaçlar kullanıyordum, ancak zamnla etkileri azalmaya başlamıştı korku dolu düşünceler zihnimde sürekli dolaşıp duruyordu, gelecekte başıma gelmeyecek şeyleri bile içimde büyütüyordum

  bi arkadaşımın önerisiyle tanıştım Hasan beyle. ilk seanslarda içimde bir sıkıntı ve endişe vardı, ama seanslar sonrasında içimde hiç bir olumsuz duygu kalmadı. seanslardan sonra nefes alışım bile değişmişti. Neredeyse nefes almadan yaşıyormuşum gibi hissettiğim o günler geride kaldı. olmsuz düşünceler yavaş yavaş yerini olumluya bıraktı

  artık panik ataklarım yok, hayatın beni esir aldığı günler geride kaldı. bu mucizevi dönüşümü sağlayan Hasan beye teşekkür ederim

 11. Migren ve gerilim baş ağrılarından muzdarip olmak gerçekten hayatımı zorlaştırıyordu. Bioenerji terapisiyle tanıştıktan sonra, baş ağrılarımın şiddetinin düştüğünü fark ettim. Bioenerji, zihinsel ve duygusal açıdan rahatlamama yardımcı oldu ve günlük hayatta daha iyi odaklanabilmemi sağladı.

 12. Benim 8 yaşında bir çocuğum var ve konuşma becerileri için rehabilitasyon görüyor. Bir arkadaşım, oğlumun kendisini iyi hissedeceğini düşündüğü için Hasan hocamı tavsiye etmişti. Seanslarımıza başladığımızda, oğlumu mecburen sakinleştirmek için uyutmak zorunda kalıyorduk çünkü dur durak bilmiyor, sürekli hareket halindeydi.

  Hasan hocamın rehberliğinde ve özenli desteği sayesinde, oğlumda inanılmaz bir dönüşüm gözlemlemeye başladık. Seanstan sonra mutluluk ve özgüven belirgin bir şekilde arttı. Konuşma becerileri ve iletişimindeki gelişim, gerçekten etkileyiciydi.

  Hatta sınıf öğretmeni şaşkınlıkla, “Ne yaptınız bu çocuğa? Çok değişmiş” diyerek hayret etmişti.

 13. Yağmur Kılıç

  Bioenerji seansı benim için oldukça ilginç bir deneyimdi. İlk başlarda biraz şüpheci yaklaştım, ama denemek için bir şans verdim. Hasan Bey’in enerjisi ve sakinlikle dolu ortamı, beni hızla rahatlattı. Seans sırasında enerji akışını hissetmeye başladım ve bu benim için çok güçlü bir deneyimdi. Bedenimdeki gerginliklerin çözüldüğünü ve negatif enerjinin dışarı atıldığını hissettim. Seans sonrası enerji dolu, hafiflemiş ve daha olumlu hissettim. Şimdiye kadar denediğim en etkileyici terapi deneyimlerinden biri oldu.

 14. Kemal Alagöz

  Selamlar, bendeki problem şizofreni başlangıcıydı, nasıl anlatsam bilemiyorum, kendimi gece yarısı oturup duvara karşı konuşurken buluyordum, bilincimi kaybediyordum resmen, fakat hiç bir şekilde grip de dahil hasta olmuyordum, hiç bir sağlık sorunum yoktu ama psikolojik olarak oldukça kötü hissediyordum, şifacı hasan beyin uyguladığı ilk seanstan itibaren kendimi gittikçe iyi hissetmeye başladım, bazen sebepsizce öfkelenip kızıyordum onlar bile yok oldu

 15. Ayten Yazıcı

  Bioenerji seanslarına başladığımda, sürekli olarak gergin, stresli ve endişeli bir kişiliktim. Ancak Hasan beyin profesyonel yaklaşımı ve güven veren tavsiyeleri, beni rahatlatmada önemli bir rol oynadı. Seanslar sırasında hissettiğim enerji akışı ve titreşimler, stres seviyemi düşürdü ve içsel huzura ulaşmamı sağladı. Daha önce yaşadığım uyku problemleri ve baş ağrıları da tamamen yok oldu.

 16. Merhaba, şifa çalışmalarını psikolojik sorunlarımdan dolayı almak istiyordum, Hasan Bey’i bir arkadaşım tavsiye etmişti, enerji ile iyileştiriyor diye anlatınca merak ettim nedir bu diye, hiç duymadığım bir şeydi çünkü, telefon numarasını verdi, aradım konuştuk ve ilk seanstan sonra bütün vücudum uyuşmuştu kendimi yorgun hisseditmiştim, kendisi bana normal birşey olduğunu enerjinin bedende çalışma yaptığını söyledi, daha sonraki seanslarda kendimi daha rahat, gevşemiş ve mutlu hissetmeye başladım, kafamda dönüp duran birçok gereksiz düşünce yok olmuştu, psikolojik olarak ve bedensel olarak kendimi çok iyi hissediyorum, tavsiye ederim.

 17. Şengül Türkoğlu

  Sizden Allah razı olsun inşallah. Sizinle yaptığım seanslar gerçekten hayatımı olumlu yönde değiştirdi. Artık ağrı kesicilere veda ettim ve bu benim için büyük bir başarı.

  Sizin gibi bir uzmanla tanışmak gerçekten büyük bir şanstı. Hasan Bey’in başarıları ve bilgisi daim olsun inşallah.

 18. Geleneksel tıbbi tedavilerin yanı sıra bioenerji seansları almaya karar verdim ve bu benim için gerçek bir dönüm noktası oldu. Hasan Bey’in içten ve samimi yaklaşımı, yaşadığım fiziksel ve duygusal problemlerin üstesinden gelmemde büyük bir rol oynadı. Seanslar sırasında hissettiğim enerji akışı çok etkileyiciydi ve sağlığımı gerçekten iyileştirmeme yardımcı oldu

 19. Yağmur Karadağ

  Merhabalar, kocamda kireçlenme, bende de migren hastalığı vardı. Son 3 ayda bu daha da yoğunlaşmıştı ve aşırı derecede migren krizleri geçiriyordum. İnternetten alternatif yollar araştırırken bioenerji ile karşılaştım ve daha fazla araştırırken Hasan hocam ile karşılaştım. Telefonda konuşmaya başladık. Bana nasıl bir şey olduğunu ve seansın nasıl geçtiğini anlattı. Uzakta oturuyorduk, ancak rica etmemiz üzerine yaklaşık 7 seans bize geldi. Bioenerji seansları oldukça iyi geçiyordu ve her seanstan sonra kendimi daha iyi hissediyordum.

  Ben 5 seansta migrenden, eşim ise 7 seansta kireçlenme hastalığından kurtulduk. Bunun dışında 3-4 seanstan sonra iş hayatımda olumlu tepkiler almaya başladım. Çalışma arkadaşlarım bendeki olumlu değişiklikleri hemen fark ettiler. Tartıştığım insanlarla bile aram çok iyi oldu Aile içinde de birçok şey kendiliğinden çözüldü. Birkaç arkadaşıma da Hasan Hocamı tavsiye ettim, sizlere de tavsiye ederim.

 20. Hasan beyi instagram üzerinden bir süredir takip ediyordum fakat hiç bireysel seans almamıştım. Bir cesaret güvenmeyi ve sevmeyi tercih ettim. Bir cesaret diyorum çünkü yapılan çalışmanın zararlı olup olmayacağı hakkında bir bilgim yoktu meğersem hiç bir yanetkisi veya zararı yokmuş keşke daha önceden iletişim kursaydım dedim kendi kendime. İçimden bir his size güvenmem ve bu seansı almam gerektiğini söyledi. İyi ki de söyledi, bugün kendimi çok daha iyi hissediyorum. Psikolojik olarak kafama taktığım bütün sorunlar adeta üzerimden aldı ve uzun zaman sonra kuşlar gibi özgür olduğumu tekrar hissettim.

 21. Emel Yardımsever

  Merhaba, annem 43 yaşında, ağrılarla meşhur birisi. Aile içinde heryeri ağrıyan bir kadındır, omuzları, kolları, beli, başı… Annemin ağrılarıyla alakalı hepimiz biraz şakalaşırız:) Ancak iş ciddiye binince Hasan Bey’i çağırmaya karar verdik. Eğer annemde işe yararsa, aileden 4-5 kişi de seans alacaktı. Ancak, 2. seanstan sonra annemin ağrıları adeta ortadan kayboldu, bu durumu inanmakta güçlük çektik. Annem bile bedenine inanamayıp, “Nasıl olur?” diye şaşkınlık içindeydi.

  Sonrasında, planladığımız 4-5 kişi sayısı 9 kişiye çıktı. Yaklaşık 2-3 hafta boyunca Hasan Bey’in özverili çabaları ve uzmanlığı sayesinde, sorunlarımız adeta birer birer çözüme ulaştı.

 22. Merhaba, yıllardır göğsümde geçmeyen bir hırıltıyla boğuşuyordum ve nefes almakta güçlük çekiyordum. Uzun bir süredir bu sıkıntıyla yaşıyordum ve çözüm bulmak için farklı yollar arıyordum.

  Hasan Bey’in uzmanlığıyla geçirdiğim seans, benim için adeta bir dönüm noktası oldu. Seanstan sonra şaşırtıcı bir şekilde göğsümdeki hırıltı kesildi ve nefes alış verişim daha da açıldı. Şu an öyle rahatım ki, solunum yollarım tamamen açıldı ve artık nefesi ciğerlerime tam çekebiliyorum.

  Bununla birlikte merdiven çıkarken veya alışveriş poşetlerini taşırken de hiç zorlanmadığımı fark ettim. Bioenerji şifası ile siz de kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

 23. Ben dişlerimi geceleri istemsizce sıkan birisiydim. Hasan Bey’den uzaktan seans yapmasını rica ettim, çünkü farklı bir ilde yaşıyorum. Eğer imkanım olsa, kendisiyle tanışmak için ziyaretine gitmek isterdim. Geceleri plaksız uyuyamamaktan dolayı oldukça rahatsız oluyordum, ancak seans yaptığımız gece plak takmadım ve hiçbir ağrı hissetmedim.

  Ayrıca, bacaklarımda kan akışı sorunu yaşıyordum ve seans sonrasında bunun düzeldiğini hissettim. Artık sanki kum torbasıyla yürüyor gibi değilim. Seas sonrasında kendimi uzun zamandır hissetmediğim kadar dinlenmiş hissettim.

  Bu benim ilk kez katıldığım bir seansdı ve başta Hasan bey hakkında ve seansın nasıl işlediği konusunda fazla bilgim yoktu. Ancak sonuçlar gerçekten mucizeviydi. Çok çok teşekkür ederim!

 24. Hamiyet Başoğlu

  Bioenerji ile tanıştığım andan itibaren, ruhsal sorunlarım için en doğru adımı attığımı hissettim. Bioenerji seanslarının verdiği derin rahatlama ve huzur hissi, içsel dünyamda bir dönüşüm yarattı ve ruhsal olarak daha güçlü bir duruşa sahip oldum. Hasan hocamın yönlendirmeleri ve destekleri ile problemlerime farklı bir perspektiften bakmayı öğrendim ve hayatı daha pozitif bir şekilde yönlendirebiliyorum.

 25. Merhaba, ben 32 yaşındayım, 9 aydır hastanelere gidip gele gele hayatımdan bezmiştim, tansiyonum ve şeker rahatsızlığımdan dolayı denemediğim bir alternatif yol kalmamıştı, en son bioenerjiye bakma fikri geldi aklıma, keşke ilk başta bu seansları alsaydım diyorum şimdi ama çekeceğim varmış sanırım.. Hasan kardeşimi kesinlikle öneririm, ilk 3 seans sancılı geçti benim açımdan, kendimi otomatik bir şekilde farkında olmadan kasıyordum ama daha sonraları nasıl rahat olacağımı öğrendim, şimdi tansiyon ve diyabet hastalığımdan kurtuldum, yaklaşık 12 seans almışımdır ama gerçekten hem psikolojik olarak hem de bedensel olarak çok rahat hissediyorsunuz kendinizi, doktorlar da sonucu görünce şaşırdılar, Hasan kardeşime teşekkürlerimle..

 26. Bioenerji seansı aldıktan sonra enerji seviyem inanılmaz bir şekilde yükseldi. Genel sağlığım ve ruh halim üzerinde büyük bir etki hissettim. Her seansa daha güçlü ve dengelenmiş hissederek gidiyorum.

 27. Merhaba, bende yaklaşık 3 senedir fibromiyalji var. Neyi denediysem fayda etmedi. En son Hasan hocam ile bioenerji ve bilinçaltı temizliği hakkında araştırmalar yaparken web sitesiyle karşılaştım ve yorumlardan etkilenip kendisine yazdım. Vücudumdaki bütün gerginliğe bağlı sorunlar yok oldu, ses tonum düştü, sırtımdan ve omuzlarımdan büyük bir yük kalktı ve fibromiyalji’nin F’si bile kalmadı. İnanılmaz rahatlamış ve dinlenmiş bir durumdayım. Tek seansta böyle bir etki hayal gibi geliyordu ama yaşayınca algılarım açılmış oldu ve imkansız diye bir şeyin olmadığını Hasan hocamdan öğrendim.

 28. Boyun Fıtığı ve psikolojik Sıkıntılar, hayat enerjimin oldukça düştüğü bir zamanda Sevgili Hasan Ertekin ile tanıştım. Ben bio enerjiye ve her nevi alternatif tıp türevi şeylere inanmayan birisiydim… Taaaa ki bu konudaki araştırmalar yaparak Hasan Ertekin Hoca yı internetten tanıyana kadar… İlk seansımın sonrasında boynumdaki ağrılar azaldı, hayata pozitif bakmaya başladım. Çevremdeki güzellikleri göremiyor duyamıyor kokusunu alamıyordum artık alıyorum. Artık bir deniz kenarından geçerken denizin iyot kokusunu alıyorum, kuşların sesini duyabiliyorum, Tanrı’nın bahşettiği güzellikleri ve ön önemlisi Allah’ın bize verdiği bu bedeni ve yaşamın ne kadar değerli olduğunu artık çok daha iyi anlayabiliyorum. Buna çakraların açılması farkındalığın artması diyorlar. Daha 2. Dersten sonra geldiğim nokta; ağrılarımdan kurtulan, hayata pozitif bakan, bir gün 24 saat değil 48 saat olsa çalışabilecek ve günü yaşayabilecek kadar enerji dolu biri oldum. Çok az insana mesleği ile ilgili hoca derim, sen bu genç yaşında bu mevkiyi benim kalbimde aldın. Benim gibi bio enerjiye inanmayan birini inandırarak zoru başaran Hasan Hocama Teşekkür ederim. Başarılarının daim Olmasını diliyorum…

 29. Boşanmamın üzerinden iki yıl geçmiş olmasına rağmen, boşanma sonrası oluşan ailemi üzdüğüm için yaşadığım suçluluk duygusunu, evlilikten beklentilerimi alamadığım için yaşadığım hayal kırıklığını, kişisel üzüntümü, geleceğe yönelik kaygı ve umutsuzluğumu bir türlü aşamıyordum. Kendime yaptığım telkinlerle belli bir ilerleme kaydetmiştim, fakat yine de erkeklere karşı düşmanlık besliyor ve onları kadınları bir türlü anlayamadıkları için affedemiyordum. Bu durum bedensel ve ruhsal sorunlar yaşamama sebep olmuştu. Zihnim o kadar doluydu ve vücudum o kadar gergindi ki, bir tatile ihtiyacım var hem de çok uzun bir tatile deyip duruyordum kendi kendime. Bu noktada internette araştırma yaparken, aklımda ne aradığıma dair en ufak bir fikrim yokken, zihnimde sadece “Şifa” sözcüğü dönüp duruyordu. Evet, şifa arıyordum. İhtiyacım olan şey buydu. Sevgili Hasan Ertekin ile bu ihtiyaç vesilesiyle yollarımız kesişti. İnternette kendisini tesadüfen buldum ve ulaştım. Biraz genç olmasından dolayı açıkçası önyargılıydım. Sonuçta tecrübesi ve bilgisi çok fazla değildir diye düşünüyordum. Mesajlarıma hemen sıcak ve ilgili bir şekilde yanıt almıştım.

  İlk seansın ardından kendimi oldukça tuhaf hissettim. Hayatımda tamamen unuttuğumu düşündüğüm bazı hatıralar sürekli zihnime geliyor, kendimi çok yorgun hissediyor, ağlama ve gülme anları yaşıyordum. Gece uyumakta zorlanınca Hasan’a şifa sürecine devam etmek istemediğimi yazdım. Bu süreçten korktuğumu, dengelerimin bozulduğunu hissettiğimi söyledim. Kendisi yine ilgili bir şekilde bu durumun normal olduğunu, şifa sürecinin benim için minimum dört seanstan oluştuğunu, tüm seanslar tamamlandığında dengemin yerine oturacağını, ama devam etmek istemiyorsam da kararın bana ait olduğunu söyledi. Söyledikleri, şifa sürecine olan güvenimi ve inancımı tazeledi ve devam etmeye karar verdim. Bu yorumu 3. Seansın ardından yazıyorum.

  Şu an kendimi ilk gittiğim halden çok daha iyi hissediyorum. Omuzlarımdaki ve boynumdaki gerginlik yok oldu. Daha sakin ve dinginim. Antibiyotik kullanarak iyileşmeyen vajinal akıntım şu an yok. Stresten kendimi kasıyor ve dudaklarımı yiyip duruyordum, bu da yok oldu. Şifa sürecinin tek başına bir mucize olduğunu düşünmüyorum, ama bunu yaşayanlar ve böyle düşünenler de vardır mutlaka. Kişi tamamen teslim olduğunda ve iyileşmek istediğinde zaten çeşitli kapılar açılıyor önüne. Benim ihtiyacım olan zamanda karşıma sevgili Hasan çıktı. Yaşı genç olmasına rağmen önyargılı davranmayıp kendisiyle bu süreci yaşamış olmaktan memnunum. Ben hem normal doktorlardan hem de enerji şifacılarından destek alınmasından yanayım. İkisi birbirini tamamlıyor gibi geliyor bana. Tek başına ikisi de eksik sanki. Ama bu terapiyi almış olduğum, Hasan Ertekin ile tanışmış olduğum, ilk seansın ardından bırakmadığım ve şifa sürecine güvenmeye devam ettiğim için memnunum. Tüm şifa arayanlara iyi dileklerimi iletiyorum.

 30. Meryem Görgülü

  Astım hastası olarak solunum problemleriyle uzun süre mücadele ettim, ancak bioenerji seanslarından sonra solunumumda büyük bir rahatlama hissettim. Seanslar boyunca, bedenimdeki tıkanmış enerjinin açıldığını ve göğüs kafesimin genişlediğini hissettim. O an nefes almakta güçlük çekmediğimi ve akciğerlerimin daha iyi çalıştığını fark ettim. Bioenerji seansları, solunum problemlerimi hafifletmek için daha doğal bir çözüm sundu ve astım semptomlarımı tamamen ortadan kaldırdı.

 31. Merhabalar, bugün kendimi sanki kuş gibi hafif hissediyorum. Sağ tarafımda vertigo sorunu vardı ve sürekli bir ağırlık hissediyordum, ancak ilk katıldığım seansta şiddetli bir acı ve uyşma yaşamıştım. Ayrıca boğazımda bir boğulma hissi de vardı. Şu anda ise başmda ne o ağırlık, ne de boğazımdaki boğulma hissi mevcut, kısacası kuş gibiym

  Şifa sürecinizin beni bu denli olumlu etkilemesi gerçekten harika, teşekkürler

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top