Anasayfa » Bioenerji’nin Faydaları

Bioenerji’nin Faydaları

bioenerji faydalari

Bioenerji’nin Faydaları; Bioenerji şifası, stresi azaltmanın, fiziksel sağlığı geliştirmenin ve zihinsel berraklığı artırmanın giderek daha popüler bir yolu haline geldi.

Duygu, düşünce ve davranışların yanlış kullanılması sonucunda vücutta enerji tıkanmaları oluşur. Örneğin öne eğilerek oturan birisinin omurgasına yük biner ve bioenerji akışı yavaşlayarak tıkanıklıklara sebep olur. Doğru bilgilere uyulduğu ölçüde insanların sağlığı da enerjisi de güçlenecektir.

Bioenerji seanslarıyla rahatsızlıkların ve psikolojik problemlerin çoğu kendiliğinden çözüme kavuşturulabilmektedir. Gelin bioenerjinin faydalarının neler olduğuna başlıca göz atalım.

Bioenerji’nin Faydaları

Bioenerji faydaları nelerdir

Bioenerjinin Faydaları: Fiziksel Hastalıklarınız İyileşsin

Bioenerji, bedendeki enerji akış hatlarını ve tıkanmış çakra kanallarının açılmasına vesile olur. Böylece bedenin kendi kendisini iyileştirmesine yardımcı olur. İyileştiğini gözlemlediğimiz bazı fiziksel hastalıklar;

 • Ağrılar, Fıtıklar, Migren, Fibromiyalji gibi strese bağlı bütün hastalıklar.
 • Gastro Sistem Sorunları. (Karın ağrısı, şişkinlik ve karında gerginlik hissi, sık idrara çıkma, acil idrar yapma ihtiyacı, bağırsak sorunlarının düzeltilmesi.)
 • İskelet Sistemi Sorunları (Skolyoz, Boyun Düzleşmesi, Disk Kaymaları Sorunları)
 • İç Organ Hastalıkları. (Böbrek, kalp, ciğer, pankreas, safra kesesi, dalak, mide, ince bağırsak, kalın bağırsak, beyin ve damar sorunları.)

Bütün bunlar ve daha fazla hastalık bioenerji şifası ile iyileşebilir. Bunun iyileşmesini belirleyen unsur ise kişinin iradesidir. İnsan ilaç içse bile iradesi kabul etmedikten sonra, nasıl ki fayda etmiyorsa bioenerjide de durum aynıdır. İyileşmeyi bilinçli olarak istemek, şifanın gerçek kaynağıdır.

Bunlar bioenerji şifasının faydalarından sadece birkaçı – kendiniz deneyin ve hayatınızı iyileştirmeye nasıl yardımcı olabileceğini görün.

Farkındalık

Zihinsel netliği artırın. Biyoenerji şifası, durgunluğu ortadan kaldırmak için vücutta bloke olan enerjiyi yeniden yönlendirir. Böylece daha fazla odaklanma ve düşünce netliği sağlar. Bioenerji seansı alarak farkındalığınız yaşadığınız ana odaklanır ve her şeyi olduğu gibi görebilmeye başlarsınız. Böylece geçmişten ve gelecekten özgürleşmiş olursunuz.

Duygusal Arınma

Stresi ve kaygıyı dengede tutun. Sorunun özüne odaklanarak, biyoenerji şifası, durgun enerjinin neden olabileceği stres ve kaygıyı gidermeye yardımcı olur. Geçmişte yaşanılan negatif duygusal yükleri bedeninizden bioenerji sayesinde arındırabilirsiniz. Böylece kendinize ve diğer insanlara sağlıklı yanıtlar verirsiniz ve gerçek zenginliğin kapısını aralarsınız.

Çakraların Dengelenmesi

Bioenerji, çakra merkezleri üzerinde pozitif etkilere sahip bir arınma sağlar. Dengelenen çakra merkezleri ile çekim gücünüz ve yaşam enerjiniz yükselir. Bunun etkisi olarak da çaba sarf etmeden dileklerinizin kolayca gerçekleşmesine yardımcı olur. İnsanlar üzerinde pozitif etkiye sahip olabilme gücünüzü arttırır. Çakralar hakkında daha fazla bilgi için: bioenerji.net.tr/cakra-nedir-cakralar-nasil-acilir/

Sorunların Aşılması

Bioenerji Eğitimi Uygulamalar

Hayatta tıkandığınız bir nokta varsa bioenerji terapisi alarak bu tıkanıklığı çözüme kavuşturabilirsiniz. Bioenerji, yaratıcılığınızın önündeki engelleri kaldırmanıza ve birden fazla çözüm yolu olduğunu görebilmenize olanak sağlar. Büyük sıkıntılar veya sorunlar mı yaşıyorsunuz? Danışmanlığımız sayesinde yaşadığınız sorunların, elinizin altında ezileceğini göreceksiniz.

Motivasyonun Artması

İki türlü motivasyon vardır. Birincisi, dış etki ile sırtınızdan itilerek aldığınız motivasyondur. Bu benzin gibidir ve kısa süre içerisinde yok olur. İkincisi ise iç motivasyondur. İçsel motivasyon varsa dışardaki hiç bir engel ve seslere kulak asmadan hedefinize ulaşmanızı sağlar. Bioenerji ile ikinci tür motivasyonunuzu arttırır. Böylelikle hedefinize güven ve rahatlıkla ilerleyebilirsiniz.

Bioenerjinin Faydaları: Zihinsel ve Ruhsal Sıkıntılarınızı Aşın

Sinir sistemimiz bir olaya, duruma hangi alt sinir sistemimiz aktifse ona meyilli olarak tepki gösterir. (sempatik ve parasempatik sinir sistemi)
Sempatik sinir sistemi; stresin, korkunun, paniğin, endişe ve kaygıların aktif olduğu bir sistemdir. Bizi hayatta kaçmaya, savaşmaya veya donup kalmaya iten, tamamen ilkel güdülerimizi tetikleyen reflekstir.

Parasempatik sinir sistemimiz ise; huzur, mutluluk, yaratıcılık, öngörü ve sezgilerimizi aktif olarak kullandığımız sistemdir. Duygusal zekamızı geliştirebildiğimiz, sağlıklı kararlar verip bunu uygulayabildiğimiz bir sistemdir.

Bioenerji ile bu iki sistem arasındaki dengenin nasıl sağlanacağını öğrenebilirsiniz. Stres, kaygı, korku ve endişelerden özgürleşmeyi deneyimleyebilir, sağlıklı kararlar vermenin, huzurun tadını çıkartabilirsiniz.

Manevi doyuma ulaşın

Biyoenerji şifası, kendimizle ve dünyayla daha derin bir bağlantıya izin vererek, vücudun ruhsal unsurlarını yeniden dengeye getirmeye yardımcı olur.

8 thoughts on “Bioenerji’nin Faydaları”

 1. Hasibe Çakır

  Dizlerimde kireçlenme ve sıvı eksikliği var.kronikleşti.giderek ağrıartıyor. Bio enerji ile iyileşme sağlanabilirmi

  1. Hasan Ertekin

   Merhaba, daha önceden bu hastalık üzerinde çalıştık ve olumlu sonuç aldık. Hiç bir hastalık için kesin konuşamayız çünkü tıbbi bir işlem uygulamıyoruz. Kesin olmamakla birlikte iyileşme sağlayacağına eminim.

 2. Şenay Göksel

  Merhaba oğlum 25 yaşında ileri derecede miyop astigmati ve nistagmus u var nistagmus hem gozbebeklerinde hemde kafasında titreme yapıyor bu hastalıginin tedavi şansı i varmı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top