Anasayfa » Bioenerji’nin Zararları Nelerdir?

Bioenerji’nin Zararları Nelerdir?

Bioenerjinin Zararları

Bioenerji bütünsel bir terapi olduğu için hiç bir yan etkisi ve zararı yoktur.

Fakat bioenerji terapisinin ardından kişide belli başlı etkiler görülmektedir. Kişi bu etkilerle karşılaştığında kendisinin zarara uğradığını düşünebilir. Halbuki bedenindeki negatif enerjiler kendisini terk etmektedir. Bedeni terk eden negatif enerjiler kişide öfke, gerginlik gibi duygular yaşatırken aynı zamanda geçici baş ağrısı, kurma, yorgunluk, uyku hali gibi etkiler de yaşatabilir. Bütün bu ve benzeri durumları, bedenin kendisini tamir etmesi şeklinde yorumlamamız gerekmektedir.

Seans Sonrası Neler Yaşanır?

Bioenerji seanslarından sonra beden kendisini tadilata alır ve yukarıda bahsettiğim gibi, seans sonrasında yorgunluk, uyku hali, baş ağrısı gibi etkiler olabilir. Bunların sonucunda ise kendinizi çok daha canlı ve hayat dolu hissetmeniz kaçınılmazdır. Çünkü bioenerji seanslarında amaç kendinizi kötü hissetmek değil, daha mutlu ve hayat dolu hissetmektir.

Her işte zahmet vardır. Emek harcanmadan güzel bir geleceğe kavuşmak imkansızdır. Bioenerji terapilerindeki zahmet de bunun gibi hislerdir. Fakat ödülü de büyüktür.

Tabiki bu durumlar her danışanın karşılaştığı durumlar değildir. İçinde çok fazla negatif enerji tutan insanların karşılaştığı durumlardır. Ben 10 kişiden sadece 2 kişide bu etkileri görmekteyim. Diğer 8 kişinin seansları normal geçmektedir.


Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top