Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Hasan ERTEKİN, 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde, Bilişim Teknolojileri alanından 2010 yılında mezun oldu. Hasan ERTEKİN, kendini keşfetme yolculuğuna 2008 yılında uyguladığı bir meditasyonla çıktı. Bu meditasyon sonucu elde ettiği deneyim, kendisini hayrete düşürmüş ve o güne kadar algıladığı her şeyi farklı görmesini sağlamıştır. Bu konunun üzerine gitmek için bir yandan mesleği olan ön yüz geliştirme (front-end developer) işini yaparken diğer yandan bireysel gelişim eğitimlerine katılarak, kendisini keşfetmeye başladı.

2008-2014 yılları arasında; meditasyon eğitimi, yoga eğitimi, nefes eğitimi, şifacılık eğitimi, tasavvuf öğretisi, uzak doğu öğretileri olmak üzere pek çok öğreti ve teknik üzerine eğitimler aldı.

2014 yılında verdiği kararla bilgisayar alanındaki mesleğini tamamen bırakıp, profesyonel olarak terapi üzerine bireysel danışmanlık vermeye başladı.

2014-2019 yılları arasında, altı yıl boyunca bu alanda binlerce insana dokundu ve elde ettiği tecrübeler ile farkındalığını sürekli bir üst boyuta taşıdı. 2018 yılında İstanbul Kadıköy’de şifa ve bireysel gelişim merkezi açıp pandemiye yakın kapattı.

2019-2022 yılları arasında, üç yıl boyunca kendisini daha derinden keşfetmek için dış dünyaya kapalı bir hayat yaşadı.

Bu süreçte, yıllar içinde kazandığı bilgi ve on binlerce tecrübeyle Kusursuz Farkındalık Eğitimi’ni tasarladı.

Şu anda Bioenerji konusunda Eğitim ve Terapilerle birlikte Kusursuz Farkındalık Eğitimi vermektedir.

İletişim sayfası üzerinden telefon numarasına ve sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz:

https://www.bioenerji.net.tr/iletisim/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top